Wedstrijd 1 - Baan 1

Duo's: iedere turnster turnt 2 toestellen, samen een meerkamp

Warming up in wedstrijdhal
10.30 uur

Opmars wedstrijd
11.00 uur

Wedstrijdgroep 1

NaamVereniging
1Luna Olde Olthof / C.S.V. Hamarithi D
2Emma van de Werken C.S.V. HamarithiD
3Sohie Tosserams/ Avanti-Turnivo D
4Mirte van Deuren Avanti-Turnivo D
5Emma Burghout/ C.S.V. Hamarithi D
6Rosalie 't Lam C.S.V. Hamarithi D

Wedstrijdgroep 2

NaamVereniging
7Pascale Slingerland/ CGV Zoetermeer D
8Anna van Rietschoten CGV Zoetermeer D
9Lizzy van Ruiten/ C.G.V. Oranje Blauw Nijmegen D
10Noor Meurs C.G.V. Oranje Blauw Nijmegen D
11Tara-Jay Nieuwenburg/ Pro Patria Zoetermeer D
12Femke van der Hem Pro Patria Zoetermeer D
13Ellen Megagnoul/ C.G.V. Oranje Blauw Nijmegen D
14Selina van der Mark C.G.V. Oranje Blauw Nijmegen D

Wedstrijdgroep 3

NaamVereniging
15Julie van Kempen/ Turn4u C
16Rozemarijn van Leerdam Turn4u C
17Eva de Brouwer/ Avanti-Turnivo C
18Britt Huybregts Avanti-Turnivo C
19Anke van den Broek/ Turn4u C
20Lianne Elbersen Turn4u C
21Sam Rens/ Avanti-Turnivo C
22Kim Simons Avanti-Turnivo C
23Joany van Bodegraven/ Dynamo Roosendaal C
24Micaela van Dorst Dynamo Roosendaal C

Wedstrijdgroep 4

NaamVereniging
25Vera Westervoort/ C.S.V. Hamarithi C
26Fleur Danklof C.S.V. Hamarithi C
27Rory Loïs Soesman/ CGV Zoetermeer C
28Julia Zweers CGV Zoetermeer C
29Nienke Veninga/ C.S.V. Hamarithi C
30Tessa van Dalen C.G.V. Oranje Blauw Nijmegen C
31Ronah Hop/ C.G.V. Oranje Blauw Nijmegen C
32Tess Willems Avanti-Turnivo C
33Frederique Krijgsheld/ Turnstad Groningen C
34Alissa Meis Turnstad Groningen C

Wedstrijd 1 - Baan 2

Duo's: iedere turnster turnt 2 toestellen, samen een meerkamp

Warming up in wedstrijdhal
10.30 uur

Opmars wedstrijd
11.00 uur

Wedstrijdgroep 1

NaamVereniging
101Marijn Boumans/ Turn4u B
102Ronja Houtekamer Turn4u B
103Esmee Kools/ Dynamo Roosendaal B
104Joëlla Vermeulen Dynamo Roosendaal B
105Claire Visser/ Turn4u B
106Jasmijn Bormans Turn4u B
107Mano Janssen/ De Hazenkamp Gymsports B
108Nienke de Vries De Hazenkamp Gymsports B

Wedstrijdgroep 2

NaamVereniging
109Kaithlyn Verhage/ Turncentrum Waterland/
Hercules Beemster
B
110Rosalie de Boer Turncentrum Waterland/
Hercules Beemster
B
111Li Yuan Wolf/ Mobilee B
112Gemma van Leeuwen Mobilee B
113Elske Ruijter/ Turncentrum Waterland/
Hercules Beemster
B
114Luna de Bruijn Turncentrum Waterland/
Hercules Beemster
B
115Nikki Moonen/ Avanti-Turnivo B
116Marjolein Visser Avanti-Turnivo B
117Brechje Vanderfeesten/ Jan van Weert B
118Aafke de Veen Jan van Weert B

Wedstrijdgroep 3

NaamVereniging
119Danielle Klinkhamer/ Turncentrum Waterland/ Hercules Beemster A
120Lotte Heer Turncentrum Waterland/ Hercules Beemster A
121Dewi van Rooij/ De Hazenkamp Gymsports A
122Lynn Jens De Hazenkamp Gymsports A
123Verena Sens/ Turncentrum Waterland/ Hercules Beemster A
124Cailtin Veerman Turncentrum Waterland/ Hercules Beemster A
125Dana Janssen/ De Hazenkamp Gymsports A
126Joëlle Dhanis De Hazenkamp Gymsports A

Wedstrijdgroep 4

NaamVereniging
127Lieke Broers/ Turnlust Budel A
128Merel van Breugel Turnlust Budel A
129Kiki Schouten/ SGS Lingewaard A
130 Larissa Vermeul SGS Lingewaard A
131Nikki Thielens/ Jan van Weert A
132Luna Stolwijk Jan van Weert A

Wedstrijd 2 - Baan 1

Team Supp A (format 5-3-3) en Duo's FIG

Warming up in wedstrijdhal
13.00 uur

Warming up aan toestellen 
13.20 uur

Opmars wedstrijd
14.00 uur

Wedstrijdgroep 1

NaamVereniging
201Anniek Stevelink Achilles W.I.L. Almelo A
202Naomi Tardy Achilles W.I.L. Almelo A
203Lauren Olsman Achilles W.I.L. Almelo A
204Carmen van Dijk Achilles W.I.L. Almelo A
205Achilles W.I.L. Almelo A
206Hélène Houbraken De Hazenkamp Gymsports A
207Karin van Wijk De Hazenkamp Gymsports A
208Liv Glasmacher De Hazenkamp Gymsports A
209Raisha Rosario De Hazenkamp Gymsports A
210Hortense Verhoeven De Hazenkamp Gymsports A
211De Hazenkamp Gymsports A

Wedstrijdgroep 2

NaamVereniging
212Evelijn van Zwieten WIKFTC A
213Lieke Kolderweij WIKFTC A
214Elbrecht Scholten WIKFTC A
215Mila Isidora WIKFTC A
216Dané Koenen WIKFTC A
217Daantje Bongers Jan van Weert A
218Dylana Heijnen Jan van Weert A
219Lieke Joosten Jan van Weert A
220Xin Schulpen Jan van Weert A
221Jan van Weert A

Wedstrijdgroep 3

NaamVereniging
222Frederique Sneijders Turnschool Zeeland A
223Daniek Witlox Turnschool Zeeland A
224Yara Helleman Turnschool Zeeland A
225Fleur Dingemanse Turnschool Zeeland A
226Amy QuakkelaarTurnschool Zeeland A

Wedstrijdgroep 4

NaamVereniging
227Isa Buiting/ Topturnen Zuid FIG
228Mischa Marchena Topturnen Zuid FIG
229Fenne van Haaren/ Topturnen Zuid FIG
230Floor de Wolf Topturnen Zuid FIG
231Rebekka Hoek/ Dynamo Roosendaal FIG
232Manouk Haast Dynamo Roosendaal FIG
233Marit Rijnders/ Topturnen Zuid FIG
234Guusje Majoor Topturnen Zuid FIG
235Eve de Ruiter/ O&O Zwijndrecht FIG
236Megan van Puffelen O&O Zwijndrecht FIG
237Shadé van Oorschot/ Topturnen Zuid FIG
238Mijke Jansen Topturnen Zuid FIG

Wedstrijd 2 - Baan 2

Team Supp B (format 5-3-3)

Warming up in wedstrijdhal
13.00 uur

Warming up aan toestellen 
13.20 uur

Opmars wedstrijd
14.00 uur

Wedstrijdgroep 1

NaamVereniging
301Maudi op den Buijs Turnlust Budel B
302Daniek Versloot Turnlust Budel B
303Jessie Kissen Turnlust Budel B
304Ine Eijkens Turnlust Budel B
305Mijna Vos Turnlust Budel B
306Guusje Thoonsen SGS Lingewaard B
307Nikki Thoonsen SGS Lingewaard B
308Jesmé Doktor SGS Lingewaard B
309Loïs Wattimena SGS Lingewaard B
310Noëlle Kieft SGS Lingewaard B

Wedstrijdgroep 2

NaamVereniging
311Ineke Coolen ETV Olympia B
312Britt Peters ETV Olympia B
313Wendy Blummel ETV Olympia B
314Britt Verrijt ETV Olympia B
315ETV Olympia B
316Masha van de Westelaken Bredagym B
317Dorine Berends Bredagym B
318Nikki Meeuwissen Bredagym B
319Veerle Clavan Bredagym B
320Merel Wilken Bredagym B

Wedstrijdgroep 3

NaamVereniging
321Karlijn Schlatmann Jan van Weert B
322Veerle Dignouts Jan van Weert B
323Inge Janssen Jan van Weert B
324Sanne Teunissen Jan van Weert B
325Meike Hulleman Jan van Weert B
326Leni Verheul CGV Oranje Blauw Nijmegen B
327Lonneke van Alebeek CGV Oranje Blauw Nijmegen B
328Isabelle de Kort CGV Oranje Blauw Nijmegen B
329Yente Frankvoort CGV Oranje Blauw Nijmegen B
330Tamara Janssen CGV Oranje Blauw Nijmegen B

Wedstrijdgroep 4

NaamVereniging
331Kim Valkenaars Avanti-Turnivo B
332Maarje Moors Avanti-Turnivo B
333Pleun Reijrink Avanti-Turnivo B
334Pam Vennix Avanti-Turnivo B
335Sam van Buul Avanti-Turnivo B